kiev_kollage (kiev_kollage) wrote,
kiev_kollage
kiev_kollage

Заміжня — успішна

Прочла у фейсбуці. Автор Iryna Klekit
«Мені завжди здається, що одружені жінки мудріші від мене» — фраза від подруги, котра для мене океан глибини. Я аж поперхнулась словами обурення. Яким же це боком заміжжя впливає на розум? Вискочити заміж — це взагалі легко. Для цього треба мати 17 років і першого ліпшого хлопця — все!

Жінки здобувають кар’єри, освіти, пишуть книги, подорожують… Але без обручки — не вдалось життя. З пелюшок нам читають казки, де «одружились і жили вони довго та щасливо». Мовляв, всі ми потребуємо чоловіка і дітей, а решта — не справжнє. Все самообман і суєта. Навіть якщо вам зараз добре одній, то не вірте собі.

Я вважаю, не в шлюбі щастя. Ми маємо право обирати чи жити одній в оточенні книг, чи з десятьма коханцями, чи жити в громадянському шлюбі, чи з коханками, чи з одним і єдиним чоловіком… Та тих варіантів насправді безліч. Кожна може вибрати той, що їй до вподоби. І бути щасливою. Ну чесно.

Я вийшла заміж в 21 рік. Пощастило, що за Дерека. В тому віці у мене геть розуму не було, могла ж вийти і за перше кохання — егоїстичного нарцистичного хлопаку (Тьфу-тьфу, оминуло. Він вчасно мені зрадив)

Скільки навколо я бачу жертв ось таких «правильних» установок. Хто знайшов у собі сили — розлучився. А це дуже травматична штука — розлучення. Менш сміливі й далі терплять і спалюють життя у відносинах із нелюбимим. Бо «всі так живуть», «так треба», «діти»…

Видихайте дівчата. Не в шлюбі щастя. Живіть своє життя. І тільки якщо дійсно бачите, що вам хочеться бути саме з цим мужчиною, можна і заміж.
Tags: цікаво
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments